Özel Ürün Tasarımı

Adından da anlaşılacağı üzere bu hizmetimizde bireysel müşterilerimize yönelik özel tasarım ve imalat hizmeti sunmaktayız. Bu süreçte tasarımcımız ile müşterimizin isteği doğrultusunda ürünü 3D olarak görsel hale getirip gerekli düzeltmeler yapılıp onay alındıktan  sonra hata payı olmaksızın atölyemizde imalatı gerçekleştirmekteyiz.

B2B Ürün imalatı

B2B imalat süreçlerinde en etkili faktörler ürün sayı, çeşidine bağlı uygun kalıp malzemesi seçimi ve bu kalıpların hazırlık süreçlerinin uzun sürmesidir. Ortalama bir ürün için; prototip model hazırlama, modelden kalıp alma(Malzemeye göre işleme süreleri olmaktadır) ilk ürünün basımına kadar 2 hafta gibi bir süre gerekmektedir.

Ham Madde Tedarik

Ham maddeler ile ilgili son dönemlerde firmaların stoklu çalışmayı bırakması, depolama maliyetlerinin artması ve gümrük sıkıntıları yüzünden yüksek tonajlı vede ön sipariş geçme zorunluğu getirmesi bizi de zor durumda bırakmış  ve bireysel müşterilerimize paket bazında satış gerçekleştirememe gibi sorunlar yaşanmıştır.

Ön ödemeli tonajlı satışlarımız sorunsuz devam etmektedir.

20170322_094617

Betonumuzun farkı

Kullandığımız beton türü normal betondan çok farklıdır. Normal beton zamanla dağılır, çatlar, su emer, renklendirmeye müsait değildir, tasarım işin içine girince sadece döküm ile şekil verilebildiğinden aşırı ağırdır. BetonDizayn GFRC ürünleri ile bu sorunların hiç biri yaşanmaz. Uzun yıllar size hizmet eder. Su bazlı yüzey koruyucu uygulamamız ile besin temasına da uygundur.

Tasarım süreci

Müşterimizi iyi anlamak işimizin en önem verdiğimiz kısmıdır. Tasarımın sunulması da çok önemlidir. 3D ile desteklediğimiz ölçülendirme ile yaptığımız sunum ile müşterimiz evinde yada ofisinde gönül rahatlığı ile tasarım-imalat sürecine müdahil olabilir internet ortamından son durumunu takip edebilir.

IMG-20170608-WA0017

Nasıl ürün temin edebilirim?

Sipariş verebilmeniz için hoşunuza giden bir model ve ölçü belirterek fiyat teklifi talep edebilir ya da Galeribölümündeki ürünleri dikkatle inceleyerek uygun tasarım ve ölçülerdeki fikirlerden sipariş verebilirsiniz.